Apie mus

Muzika yra lyg kelionė per mūsų gyvenimą, o mūsų galimybės ja mėgautis priklauso nuo to, kokią mediją naudojame. Leiskite man pasidalinti savo mintimis apie CD diskus, vinilines plokšteles, plokšteles, vinilus ir netgi vinilo namus - visus tuos elementus, kurie suteikia muzikai ypatingą būvį ir ją praturtina.

CD diskai buvo muzikos pasiekiamumo revoliucija. Jie yra kompaktiški, lengvai prižiūrimi ir leidžia mums mėgautis aukštos kokybės garso atkūrimu. Nors jie praktiški, daugelis sutinka, kad jam trūksta tam tikro magiškumo ir šilumos, kurias siūlo kitos muzikos formos.

Vinilinės plokštelės, kita vertus, yra muzikos mylėtojų rojus. Jų grojaraščiai ir unikalus, šiltas garsas sukuria nepakartojamą klausymosi patirtį. Kiekviena plokštelė turi savo pasakojimą ir, perkant, dalijantis ir kolekcionuojant jas, jos tampa menine verte. Vinilinės plokštelės primena mums apie muzikos praeitį ir jos amžinybę.

Plokštelių ritmas, šimtai griovelių, per kuriuos praslysta skaitmeninį laiką atlaikiusi plokštelės grotuvo adatėlė, visa tai yra muzikos magija. Vinilai yra daug daugiau nei tik grotuvų priedai - jie yra gyvas menas, kuris leidžia mums kiekvieną kartą, kai paleidžiame grotuvą, pajusti muzikos kūrimo procesą.

O vinilo namai tai vietos, kuriose tikri muzikos mylėtojai kuria savo rojų, ieško retų leidimų, dalinasi savo aistra muzikai su kitais. Tai yra erdvė, kurioje skamba vinilinio grojaraščio šurmulys, kur kiekvienas momentas skirtas klausymuisi ir muzikos pasaulio pažinimui.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar renkatės CD diskus, vinilines plokšteles ar vinilus, muzika turi būdą pasiekti mūsų širdis ir sielas. Kiekviena muzikos forma turi savo unikalumą ir jausmingumą, bet svarbiausia tai, kad muzika jungia mus su tuo pačiu grožiu ir džiaugsmu, nesvarbu, kur esame ar namuose, ar vinilo namuose, ar svečiuose. Tai stebuklingas būdas išreikšti jausmus, dalintis emocijomis ir leisti muzikai gyventi amžinai.

Jei jums patinka muzika ir norite ją įsigyti internetu... esate atvykęs į tinkamą vietą. Mūsų CD diskų ir vinilinių plokštelių parduotuvėje rasite tiek naudotų, tiek naujų muzikos CD bei vinilinių plokštelių už neįtikėtiną kainą. Siūlome originalius, aukštos kokybės muzikos kompaktinius diskus ir vinilines plokšteles. cd holikas nudžiugins jus dideliu muzikos CD bei nuolat augančiu vinilinių plokštelių  pasirinkimu. cdholikas yra muzikos parduotuvė jūsų namuose.

Kodėl pirkti iš mūsų?

  • Kiekvieną parduodamą naudotą produktą patikriname; 
  • Esame naujas žaidėjas muzikos rinkoje, todėl stengsimės įgyti jūsų pasitikėjimą ir būti reiklūs sau;
  • stengiamės plėsti muzikos įrašų kolekciją, norime džiuginti kiekvieną mus aplankantį asmenį;
  • užtikriname 14 dienų grąžinimo garantiją prekėms;
  • Latvijoje siunčiame prekes paštomatų siunta nemokamai, jei krepšelis viršija 60 eurų, Estijoje - 70 eurų. Kitoms šalims – galime siųsti įprastai paštu,  tuomet kaina gali svyruoti nuo 4 iki 15 eurų.
  • Visi mūsų muzikos CD diskai ir vinilinės plokštelės yra originalūs. Kiekviena prekė, kuri pasiekia mus, yra kruopščiai tikrinamas, ar diskas nesubraižytas, ar yra knygutė. Prieš išsiųsdami jums prekes, dar kartą atidžiai jas patikriname. Stengiamės džiuginti kiekvieną mūsų pirkėją ir jei jums reikia papildomos informacijos apie CD diską ar vinilą, galite lengvai parašyti mums tiesiogiai el. paštu. arba paskambinti - visada rekomenduojame rašyti, nes gali būti, kad negalėsime nedelsiant pateikti informacijos telefonu.
  • Mes žinome, kaip svarbu pirkėjui greitai gauti prekes. Dėl to mes niekada nelaukiame kitos dienos ar kol turime pakankamai užsakymų - paruošiame jūsų užsakymą, kai tik turime galimybę. Šiuo metu jūsų užsakymą apdorojame per 4-8 valandas po apmokėjimo (tai gali priklausyti nuo dienos laiko - jei tai naktis, tikėtina, kad jis bus įvykdytas ryte).
  • Mes tikime muzika. Esame nedidelė, bet labai ambicinga komanda, siekianti džiuginti muzikos mylėtojus.